Září ve třídě ZŠ I.

Školní rok jsme přivítali ve velkém počtu a v novém složení. Učit se budeme společně s prvňáčky, třeťáky a čtvrťáky. Ve třídě máme spoustu nových kamarádů a těšíme se na společné zážitky.

Při hezkém počasí chodíme ven a na začátku školního roku jsme v parku postavili domečky pro skřítky. Ve škole nás navštívili asistenční psi, kteří nám ukázali, jak mohou pomáhat lidem s handicapem. V tělocvičně jsme viděli logopedickou pohádku o žirafě Žofce. Na atletických závodech jsme soutěžili v krátkém a dlouhém běhu, hodu míčkem a skokem do dálky.

Září je za námi a my už se těšíme na podzimní prázdniny.

Mgr. et Mgr. Jana Kadavá